Strona główna > Kontakt > Oddział Kraków

Oddział Kraków

NATANEK NOVA SP. Z O.O. SP. K.

Dyrekcja

Dział Transportu

Dział Spedycji

Transport Intermodalny i Morski

Transport Specjalistyczny

Koordynator Floty

Dział Ksiegowości i Rozliczeń

Dyrekcja

male-s

Piotr Światłowski

Dyrektor Oddziału

Tel.: +48 512 271 896

Email: piotr.swiatlowski@natanek.com.pl

Języki: GER

Dział Transportu

male-s

Barbara Ociepka

Kierownik Działu Transportu

Tel.: +48 514 187 871

Email: barbara@natanek.com.pl

Języki: ANG

male-s

Mateusz Czechowski

Specjalista kierunków Hiszpania i Portugalia

Tel.: +48 506 654 023

Email: mateusz@natanek.com.pl

Języki: ANG / GER

male-s

Larisa Przerwa

Specjalista kierunków wschodnich oraz Francji

Tel.: +48 516 035 885

Email: larisa@natanek.com.pl

Języki: ANG / FRA / ROS

male-s

Fabian Makoś

Specjalista kierunków Wielka Brytania i Niemcy

Tel.: +48 501 767 406

Email: fabian@natanek.com.pl

Języki: ANG

Dział Spedycji

male-s

Maciej Dorywalski

Kierownik Spedycji

Tel.: +48 517 850 963

Email: m.dorywalski@natanek.com.pl

Języki: ANG

male-s

Darius Meksriunas

Spedytor Międzynarodowy

Tel.: +48 506 653 532

Email: d.meksriunas@natanek.com.pl

Języki: ANG / ROS / GER

Transport Specjalistyczny

male-s

Marzena Limanówka

Specjalista nadwozi wymiennych typu BDF

Tel.: +48 506 653 824

Email: marzena@natanek.com.pl

Języki: ANG / GER

male-s

Barbara Zasadzka

Specjalista ładunków ponadgabarytowych

Tel.: +48 501 689 729

Email: b.zasadzka@natanek.com.pl

Języki: ANG / GER

Dział Ksiegowości i Rozliczeń

male-s

Katarzyna Juszczyk-Futkowska

Tel.: +48 506 654 452

Email: biuro@natanek.com.pl

Języki: ANG